STEM

Обласний конкурс комп'ютерної графіки та анімації

Номінація "3D-графіка"

   

 

Номінація "Арт-дизайн. Фотоколаж"

   

 

Досліди це негайно!

Як правильно зберігати яблуко, щоб в ньому якнайдовше зберігалися поживні речовини

Гідравлічний механізм

Електродвигун

Чи потрібно брати парасольку?

 

 

Тиждень STEM-освіти

 

У ліцеї з 26 по 30 квітня відбувся тиждень STEM-освіти. План проведення включав: майстер-класи, розважальні конкурси та ще багато інших  програм. До цього процесу були залучені майже всі учні та вчителі, що значно посилює важливість запланованих заходів. Кожен з них щось зробив для того, щоб цей тиждень запам'ятався назавжди.

Перший день (26.04.21) мав назву “День Кіноіндустрії”.

Цього дня відбувся конкурс відеороликів за різними напрямками, а саме до Днів сталої енергії. Участь у виконанні процесу брали діти, які відвідують дитячу телестудію та гурток робототехніки.

Другий день (27.04.21) мав назву “День Яйця”.

Це був наймасштабніший захід, бо у ньому взяли участь учні з 1 по 11 клас. Кожен клас розглянув тему “Яйце” з різних точок зору: історичної, культурної, математичної. Також з точки зору фізики, математики і біології та навіть хімії. Класні керівники нагадали учням і про народні звичаї Великодня.

Третій день (28.04.21) мав назву “День Писанки”.

Цього дня відбувся цікавий майстер-клас по виготовленню писанок. Учні ліцея виготовляли об'ємні писанки та гірлянду із зайцями. Звичайно, весь процес виготовлення фотографувався.

Четвертий день (28.04.21) мав назву “День Математики”.

Насправді, на цей день було багато чого заплановано. До дня математики у ліцеї відбувся творчий конкурс “Математика та мистецтво”, де діти виробляли картини з цифр та фотозони “Золотий переріз”. Незабаром відбувся захід серед 5-х класів, який мав загадкову назву “Математичний іподром”. П'ятикласники розв’язували цікаві математичні задачі та розвивали логічне мислення. Також відбувся захід серед учнів початкових класів, який мав назву “Подорож містом математичних загадок”. Ще один запланований захід мав назву “Математика в професіях”, де діти 8-9 класів робили пізнавальні проєкти. Також цього дня відбувся математичний квест.

П’ятий день (28.04.21) мав назву “День STEM-гри”.

Цього дня діти мали змогу проявити креативність. Учні виготовили неймовірні настільні ігри, а саме: хокей та футбол. А ще виготовили гарний калейдоскоп.

 17 1   24.jpg      Бажан 10

 19      17 

 

   23.jpg    25

 

Дорога в тисячу миль починається з першого кроку…

З 25 по 29 січня учні ліцею зробили крок по дорозі Всеукраїнського інженерного тижня. Цей тиждень – унікальний період для об`єднання зусиль вчителів, учнів та батьків, що прокладає міст між освітою та майбутньою кар’єрою. STEM-технології  вимагають від учнів здібностей до критичного мислення, вміння працювати як в команді, так і самостійно. STEM-освіта дає можливість бути більш впевненими, вчитися йти до власної мети, долати перешкоди, перевіряти свою роботу багато разів, виправляти помилки, але не зупинятися. Дорога в тисячу міль починається з першого кроку…

 

     
     
     
     
     
     

Авторское право © 2021 Все Права Защищены.